Centrum idei “Ku Demokracji” ma doskonałą lokalizację, bo znajduje się w samym centrum miasta. Mury dawnego klasztoru, służące dziś potrzebom kulturalnym ogółu społeczeństwa, są jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Piotrkowie. Obiekt leży przy Trakcie Wielu Kultur i wraz z odrestaurowanym kościołem akademickim Panien Dominikanek, jest jedną z największych atrakcji Starego Miasta. Z tarasu widokowego na murach, roztacza się widok na plac Kościuszki i główną ulicę miasta – J. Słowackiego. Do CiKD jest dobry dojazd, a wokół są zlokalizowane parkingi.

Centrum idei „Ku Demokracji”
ul. Rycerska 3, 97-300 Piotrków Trybunalski
e-mail: biuro@cikd.pl
tel. +48 44 645 92 45

Biuro CiKD
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek
w godzinach od 10:00 do 15:00
wejście od ul. Rycerskiej 3
tel.: +48 44 645 92 45

Galerie CiKD
wtorek, środa, czwartek i piątek
w godzinach od 11:00 do 13:00
wejście od Placu Kościuszki

Formularz zgłoszenia wydarzenia artystycznego, kulturalnego
W Centrum idei „Ku Demokracji” są organizowane koncerty, wystawy, prelekcje, spotkania autorskie. Imprezy te są realizowane zgodnie z założonym planem, ale chętnie rozpatrzymy każdą inicjatywę, zgłoszoną przez twórców, którzy chcieliby zaprezentować swoje dokonania w naszym Centrum.
Prosimy o wypełnienie poniższego interaktywnego formularza PDF i przesłanie go w wersji elektronicznej (e-mailem) lub w wersji papierowej (pocztą) na nasz adres:

Centrum idei „Ku Demokracji”
ul. Rycerska 3
97-300 Piotrków Trybunalski

Pobierz formularz